Charytatywny Maraton Fitness, Zumby oraz sportów walki / 17 marca

Gminne Centrum w Wierzchosławicach, Klub Judo Tora Wierzchosławice oraz Akademia Krav Maga Tarnów zapraszają w najbliższą sobotę 17 marca 2018 r. od godziny 14.00 do Centrum Kultury Wsi Polskiej, gdzie odbędzie się charytatywny Maraton Fitness, Zumby oraz sportów walki. Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna zachęca do podejmowania aktywności fizycznej. Warto skorzystać z urozmaiconego programu treningowego, a równocześnie wspomóc niepełnosprawnego Adriana z Bogumiłowic. Wstęp na treningi jest bezpłatny, ale prosimy o datki do puszek PCK.

Organizatorzy zadbali o to, aby do udziału zachęcić szczególnie mamy wraz z pociechami. Zajęcia zostały tak rozplanowane, aby dzieci w tym samym czasie mogły brać udział w zajęciach.

Adrian pochodzi z Bogumiłowic i ma lat 19. Od urodzenia jest osobą niepełnosprawną. W trzeciej dobie swojego życia doznał wylewu krwi do mózgu. W takcie rozwoju, dorastania zdiagnozowano u niego epilepsje w postaci nawracających napadów padaczkowych z wyraźnymi następstwami psychoneurologicznymi, niedoczynność tarczycy oraz wiele chorób sprzężonych. Z uwagi na wiele chorób, potrzebne jest wykonywanie specjalistycznych badań, leczenie, które niejednokrotnie nie są refundowane przez NFZ. Całe leczenie Adriana jest bardzo kosztowne, a rodzina pomimo wszelkich starań nie zawsze jest w stanie zapewnić Adrianowi takiej pomocy.

Nie zabraknie zdrowych przekąsek i wody mineralnej, a o porady w zakresie urody zadba Ilona Zaleśny z firmy MARY KAY – doradztwo pielęgnacyjne i wizaż dla Pań. Dodatkowo wśród uczestniczek zostaną rozlosowane vouchery na usługi kosmetyczne oraz bilety do Teatru Im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest Wójt Gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach oraz PCK oddział Tarnów.

Program

14.00 Fitness / 45 minut

14.00 Zumba Kids / 45 minut

15.00 Judo dla dzieci / 45 minut

15.00 Zumba / 45 minut

16.00 Akademia Krav Maga Tarnów –  samoobrona dla kobiet / 45 minut

16.00 Stepy / 45 minut

 

Zachęcamy do licznego udziału oraz zaproszenia znajomych do wspólnego treningu!

 

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: Marzena Padło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *