Zabawa Ostatkowa w Wierzchosławicach

Chcesz spędzić miło ostatnio weekend karnawału? Sprawdź naszą ofertę!

Na ostatkową zabawę karnawałową Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza w sobotę 25 lutego 2017 od godz. 19.00.

Ostatki – tuż przed nadejściem Wielkiego Postu – to czas szalonej zabawy, wszechobecnej muzyki i pozytywnych emocji. Osoby, które skorzystają z naszego zaproszenia na pewno nie będą się nudzić. 

W ten wyjątkowy wieczór zabawę poprowadzi zespół „Akord” z Tarnowa (http://www.akord.tarnow.pl/). Zapewniamy znakomite menu (3 dania gorące, zimny bufet, przekąski, napoje, ciasto, owoce oraz dobrze zaopatrzony bar).

Uwaga! Tylko podczas zabawy karnawałowej możesz wygrać podwójne zaproszenie na Zabawę andrzejkową organizowaną w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach – 30 listopada 2017 r.

Bilety na zabawę ostatkową w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach dostępne są w bardzo przystępnej cenie – 180 zł od pary. Zapraszamy także osoby indywidualne – bilety w cenie 90 zł od osoby.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy karnawałowej oraz zapisy w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach oraz pod numerem telefonu 14 657 57 57.

Gwarantujemy dobrą zabawę i serdecznie zapraszamy!

Post Author: Mateusz Muniga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *