ZABAWA ANDRZEJKOWA w Wierzchosławicach / 25.11.2017

Nie trzeba znać żadnego Andrzeja, aby świętować jego imieniny. To ostatnia okazja aby oddać się hucznej zabawie przed rozpoczęciem Adwentu. Huczne zabawy z tej okazji to już tradycja.

Na tegoroczną Zabawę Andrzejkową Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza w sobotę 25. listopada 2017 od godz. 19.00.

W ten wyjątkowy wieczór bawić będziemy się na dwóch salach tanecznych: zabawę w atrium poprowadzi zespół „NaStroje”, a z kolei na auli zabawę non-stop poprowadzi DJ Dante. Zapewniamy bogate menu (3 dania gorące, zimny bufet, przekąski, napoje, ciasto, owoce), a także liczne zabawy i wróżby.

Uwaga! Tylko w Andrzejki możesz wygrać podwójne zaproszenie na Bal Sylwestrowy organizowany w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach.

Bilety na Andrzejki w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach dostępne są w bardzo przystępnej cenie – 160 zł od pary. Zapraszamy także osoby indywidualne – bilety w cenie 80 zł od osoby.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy Andrzejkowej oraz zapisy w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach oraz pod numerem telefonu 14 657 57 57.

Wróżymy dobra zabawę i serdecznie zapraszamy!

Post Author: Marzena Padło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *