Wycieczka Rowerowa – zwiedzanie lasu

31.03.2019 r. (niedziela) godz. 09.00 – 12.00

WYCIECZKA ROWEROWA (wymagane zgłoszenia)
Zapraszamy do spędzenia najbliższej niedzieli w aktywny sposób. Start rowerowego przejazdu nastąpi 31 marca o godz. 9.00 sprzed budynku Centrum Kultury w Wierzchosławicach, po czym skierujemy się w stronę leśnych ścieżek, którymi będziemy się przemieszczać. Trasa nie jest odgórnie narzucona i będzie dostosowana do możliwości, wieku i predyspozycji uczestników tak, by każdy mógł bez większych trudności ją pokonać.
Zakończenie przejazdu zaplanowane jest pomiędzy 11.00, a 12.00, może jednak ulec pewnemu przesunięciu w jedną lub drugą stronę .

Każdy uczestnik powinien pamiętać o zabraniu ze sobą  małego plecaka, do których można wrzucić dokumenty, cienką kurtkę i coś do picia/przegryzienia w przewidzianej przerwie. Nie jest wymagana wysoka kondycja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Osoby niepełnoletnie pod bezpośrednią opieką lub za pisemną zgodą rodzica (Gminne Centrum Kultury nie zapewnia opieki nad małoletnimi uczestnikami przejazdu).
Każdy uczestnik winien dysponować sprawnym technicznie rowerem, posiadającym kompletne, niezbędne wyposażenie w myśl zasad Kodeksu Drogowego.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zgłoszenia do dnia 28 marca w recepcji GCK (14 657 57 57).

Zapraszamy do wspólnej, aktywnej zabawy :).

Post Author: ł s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *