Wielkanocne warsztaty kulinarne dla dzieci / 22 marca (czwartek)

Z myślą o zbliżających się Świętach Wielkanocnych Gminne Centrum Kultury organizuje warsztaty kulinarne dla najmłodszych mieszkańców Gminy Wierzchosławice. To doskonały pomysł dla rodziców, którzy chcą zainteresować swoje dzieci gotowaniem.

Zajęcia odbędą się w 20 osobowej grupie w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach – 22 marca (czwartek) od godz. 17.00. Kosz uczestnictwa w zajęciach to 12 zł.

Pod okiem instruktorek uczestnicy zajęć będą przyswajać sobie umiejętność robienia wielkanocnych zajączków z ciasta drożdżowego oraz mini babeczek wielkanocnych. Doskonałą zabawą będzie z pewnością ich dekorowanie. Warsztaty te to miły, pomysłowy, a jednocześnie pożyteczny sposób spędzenia wolnego czasu, który na pewno zaprocentuje w przyszłości. Po takich zajęciach z pewnością każde dziecko będzie chętne do kuchennej pomocy przed świętami.

Zapisy i szczegóły pod nr tel. 14 657 57 57. Liczba miejsc ograniczona (tylko 20 osób) – decyduje kolejność zgłoszenia. Zapewnimy wszystkie niezbędne materiały na warsztaty.

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: Marzena Padło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *