„Wieczorne TV” – nowa produkcja grupy teatralnej z Wierzchosławic

Już w najbliższy czwartek 8 marca na deskach małej sceny w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach zostanie wystawione widowisko „Wieczorne TV” – to najnowsza produkcja grupy teatralnej „Oto My”. W jego przygotowaniu bierze udział liczna grupa członków Klub Seniora „Przystań” z Wierzchosławic. O scenariusz, reżyserię i choreografię zadbała Katarzyna Gurgul. 

– Czujemy się zobowiązani wobec naszych widzów by zaskoczyć ich czymś nowym. Tym razem grupa teatralna z Klubu Senior „Przystań” przygotowała program artystyczny na Dzień Kobiet pt. „Wieczorne TV” (wg autorskiego scenariusza). Jak zwykle aktorzy dopisali ogromnym zaangażowaniem. Próby były bardzo męczące, chwilami ponad siły, ale mamy nadzieję, że efekt będzie zadowalający. Podczas każdego spotkania, staram się udowadniać moim kochanym seniorom, że granice są tylko w naszych głowach – i dlatego wciąż możemy je przekraczać – mówi Katarzyna Gurgul, opiekunka grupy teatralnej „Oto My”.

Kolejna prezentacja spektaklu zaplanowana jest na niedzielę 11 marca o godz. 16.00 – tym razem w ramach obchodów Dnia Kobiet w Domu Kultury w Bobrownikach Małych. 

Zarówno w czwartek, jak i w niedzielę wstęp na przedstawienie bezpłatny, dlatego też zachęcamy do jak najliczniejszego udziału.

Trzymamy kciuki za udaną premierę!

 

==

„Wieczorne tv” czyli wirtualny obraz telewizyjny na wesoło

Scenariusz, reżyseria i choreografia – Katarzyna Gurgul 

Występują:

1. Adamowska Czesława
2. Bąk Ewa
3. Bąk Ryszard
4. Biały Adam
5. Dąbrowska Kazimiera
7. Godlewski Henryk
8. Katra Tadeusz
9. Kwaśniak Maria
10. Mirek Teresa
11. Pietrusiak Kazimiera
12. Starzyk Stanisław
13. Wodniak Maria
14. Wodniak Marian
15. Wójcik Ewa
16. Zorek Teresa
17. Zorek Andrzej

 

PLAKAT

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *