Taniec nowoczesny – zajęcia baletowo-jazzowe w Wierzchosławicach

Studio Tańca „Dance Star” oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach baletowo-jazzowych.

MODERN JAZZ to technika łącząca w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego. Uczy koordynacji, precyzji ruchów, daje niesamowitą kontrole nad całym ciałem. Jest to forma tańca która opiera się na technice baletowej co sprawia że zajęcia są dynamiczne, ekspresyjne, a dodatkowo wyrabiają szybkość i zwinność. Silny techniczny fundament umożliwia tancerzom skupienie się na aspektach stylistycznych i wyrażaniu emocji w tańcu. Ponadto poprawia kondycję i koryguje wady ciała – co z pewnością jest ważne dla osób które dbają o swoje dzieci.

Studio Tańca „Dance Star” działa w regionie tarnowskim już 6 lat, a zajęcia prowadzi również w okolicznych centrach kultury.

Spotkanie organizacyjne zaplanowano na wtorek 12 września (godz. 17.00) – podczas którego zostaną ustalone godziny zajęć. Zajęcia rozpoczną się po 25 września i będą prowadzone we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z instruktorem (tel. 788 694 334).

Zapraszamy wszystkich chętnych!

PLAKAT

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *