System powiadomień SMS

System Powiadomień mieszkańców gminy Wierzchosławice.

Przypominamy o możliwości zarejestrowania się w systemie komunikacji – ALCETEL.
Każdy, kto zarejestruje się do Telefonicznej Bazy Mieszkańców, będzie bezpłatnie otrzymywał informacje dotyczące istotnych wydarzeń w gminie. Począwszy od zaproszeń na imprezy kulturalne, czy udział w bezpłatnych badaniach, poprzez informacje o przerwie w dostępie wody lub prądu, korkach ulicznych, skończywszy na ostrzeżeniach meteorologicznych lub innych zagrożeniach (powodzie, skażenia wód).

System niesie dla Mieszkańców wiele korzyści, w tym na pewno poprawę komfortu życia oraz bezpieczeństwa. Należy podkreślić, że system Alcetel to nie szeroko popularyzowane komunikaty SMS o treści marketingowej, lecz konkretne informacje wysyłane przez Urząd w formie komunikatów głosowych, SMS lub wiadomości e-mail. Władze Gminy Wierzchosławice podjęły decyzję o wdrożeniu takiego systemu, mając między innymi na uwadze doświadczenia z poprzednich lat, gdzieczęść gminy została dotknięta powodzią.

System gwarantuje dużą skuteczność. Dzwoniąc na telefony stacjonarne daje możliwość odsłuchania wiadomości również osobom starszym, nie zawsze obsługującym telefony komórkowe. Ponadto w przypadku nieodebrania połączenia zawsze istnieje możliwość oddzwonienia i odsłuchania komunikatu. Dodatkowo wysyłane komunikaty są na bieżąco raportowane, więc dokładnie wiadomo ile osób odebrało komunikat, a ile nie.

Zachęcamy do zarejestrowania swojego numeru telefonu stacjonarnego, komórkowego lub e-mail. Rejestracja jest prosta i błyskawiczna, wystarczy wykonać jedną z poniższych czynności:

1. Zadzwoń na numer 14 648 40 18 i wybierz numer bazy, do której chcesz się zarejestrować;

2. Wyślij SMS o treści zgodnej z tabelą (link poniżej) na numer +48 503 503 733

3. Wypełnij formularz na stronie www.alcetel.pl/wierzchoslawice

Tabela z numerami poszczególnych sołectw dostępna jest pod adresem:https://www.wierzchoslawice.pl/…/system-komunikacji-alcetel/

Post Author: ł s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *