Sylwester w Centrum Kultury w Wierzchosławicach

Do Sylwestra zostało niespełna 11 tygodni, a już wiele osób stara się zaplanować jak spędzi ten dzień. Huczna zabawa z tej okazji to przecież tradycja! Bal Sylwestrowy w gościnnych progach Centrum Kultury w Wierzchosławicach to gwarancja dobrej i szampańskiej zabawy.

W ten wyjątkowy wieczór zabawę poprowadzi zespół „Bawi Dance” oraz Dj. Zapewniamy znakomite menu (przystawkę, 3 dania gorące, zimny bufet, przekąski, napoje, grzane wino, szampan, ciasto, owoce), a także liczne zabawy oraz piękny pokaz sztucznych ogni.

Na huczne powitanie Nowego Roku Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza w niedzielę 31 grudnia 2017 od godz. 19.00.

Uwaga! Tylko w Sylwestra możesz wygrać podwójne zaproszenie na Bal Karnawałowy organizowany w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach.

Bilety na Sylwestra w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach dostępne są w cenie – 135 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Do dyspozycji naszych gości będą 3 sale konsumpcyjne oraz 2 sale do tańczenia (aula oraz atrium). 

Prosimy o dokonywanie płatności do dnia 15.12.2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy sylwestrowej oraz zapisy w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach oraz pod numerem telefonu 14 657 57 57.

Gwarantujemy dobrą zabawę i serdecznie zapraszamy!

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *