Świąteczny kiermasz w Wierzchosławicach / 17 grudnia / lodowisko

W niedzielę 17 grudnia dajmy się porwać atmosferze Świąt Bożego Narodzenia! Od godz 9.00 do 12.30 Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza na lodowisko obok kościoła parafialnego w Wierzchosławicach. Miejsce to wypełnią świątecznie przystrojone stoiska i wystawcy ze specjalnie dobranym asortymentem: rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi.

W programie wiele atrakcji, które pozwolą lepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia!

Szczególnie zapraszamy osoby, które poszukują niebanalnych prezentów pod choinkę dla swoich bliskich – będzie je można znaleźć na stoiskach przygotowanych m.in. przez seniorów oraz dzieci i młodzież szkolną. 

O świąteczną atmosferę zadba również kuchnia Centrum Kultury – będzie można spróbować m.in. pierogów i barszczu wigilijnego, a jeżeli ktoś w nim zasmakuje – to również będzie można zamówić ich dostawę na wigilijny stół. Skoro o stole mowa – podczas wigilii nie może na nim zabraknąć sianka – każdy będzie mógł zabrać ze sobą wiązkę pachnącego siana.

Dużą atrakcją będzie z pewnością występ Zespołu Pieśni i Tańca Swojacy, który już od kilku tygodni przygotowuje się do zaprezentowania swojego programu Bożonarodzeniowego.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – o dobrą atmosferę zadbają również animatorzy, którzy poprowadzą zabawy w świątecznym klimacie.

Uwaga! Wśród osób, które odwiedzą świąteczny kiermasz rozlosujemy 2 żywe choinki!

Program:

9.00-12.30 – Świąteczny blok animacji – kiermasz, gry i zabawy, degustacje.

10.30-11.00 – Występ zespołu regionalnego „Wolanie” z Woli Radłowskiej (w programie: Mazur z Księstwa Warszawskiego, walc, oberek i tańce żywieckie).

11.00-12.00 – Świąteczny blok animacji – dalszy ciąg.

12.00-12.30 – Koncert kolęd w wykonaniu ZPiT „Swojacy”.

Post Author: Krzysztof Bogusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *