Świąteczne warsztaty kulinarne w Wierzchosławicach

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W domach trwają już przygotowania do wigilijnej kolacji. Spośród wielu potraw najwięcej amatorów mają z pewnością pierogi i uszka, a w ostatnim czasie także pierniczki. Pierogi to jedno z najpopularniejszych polskich dań – nie może ich również zabraknąć na wigilijnym stole w różnych smakach – na słodko i na słono. Z kolei słodkie pierniki stanowią główny obiekt zainteresowania najmłodszych.

W okresie przedświątecznym Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach organizuje bezpłatne warsztaty kulinarne dla najmłodszych mieszkańców Gminy Wierzchosławice. To doskonały pomysł dla rodziców, którzy chcą zainteresować swoje dzieci gotowaniem.

Zajęcia odbędą się w 20 osobowej grupie w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach – 18. grudnia (poniedziałek) od godz. 17.00. 

Zapisy i szczegóły pod nr tel. 014 657 57 57. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia. Zapewnimy wszystkie niezbędne materiały na warsztaty. Dodatkowo dla uczestników pamiątkowe dyplomy. Zajęcia odpłatne – tylko 12 zł. Płatności przyjmowane są do 14 grudnia.

Pod okiem instruktorek uczestnicy zajęć będą przyswajać sobie umiejętność lepienia pierogów oraz pierniczków oraz ich dekorowania. To miły, pomysłowy, a jednocześnie pożyteczny sposób spędzenia wolnego czasu, który na pewno zaprocentuje w przyszłości. Po takich zajęciach z pewnością każde dziecko będzie chętne do kuchennej pomocy przed świętami.

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: Marzena Padło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *