Świąteczna oferta dla firm – catering wigilijny lub wigilia firmowa w lokalu

Szanowni Państwo,

Już za kilka tygodni Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi szczególnie wyczekiwany dzień – Wigilia. Świąteczne spotkania firmowe to od lat miły i wyjątkowy sposób na zbliżenie do siebie ludzi.

Mając to na uwadze oferujemy Państwu zorganizowanie wigilijnej kolacji firmowej w naszym lokalu w Wierzchosławicach, lub też w Państwa firmie.

Miła atmosfera, pyszne jedzenie, świąteczne dekoracje oraz aranżacja muzyczna sprawią, że Państwa goście będą długo wspominać przyjęcie. W specjalnie dla Państwa przygotowanym Menu Wigilijnym znajdą Państwo tradycyjne świąteczne specjały oraz smaczne słodkości.

Oferta cateringowa obejmuje transport posiłku do lokalu klienta, pełną porcelanową zastawę i sztućce, nakrycie i dekoracje stołów oraz obsługę kelnerską.
Z kolei w ramach wigilii firmowej w naszym lokalu zapewniamy pełną porcelanową zastawę i sztućce, nakrycie i dekoracje stołów, dekoracje sal, obsługę muzyczną i multimedialną (w zależności od Państwa oczekiwań) oraz obsługę kelnerską.

Naszym klientom dajemy do dyspozycji następujące sale:
– atrium – przestronna, klimatyczna sala, z dużą ilością zieleni, na parterze budynku, z podestem do tańca – do 150 osób.
– 2 sale bankietowe, na parterze – do 40-50 osób.
– sala restauracyjna – w podziemiach budynku – do 60 osób.
– aula – duża sala dla około 70 osób, na I piętrze, z widokiem na park.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i do korzystania z naszych usług.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu:
dyrektorck@ckwp.pl lub tel. 504 154 146 – prześlemy kompletne menu oraz postaramy się zaproponować najlepszą propozycję.

==

Do pobrania

Świąteczna_oferta_dla_firm 2017  / Oferta oraz przykładowe menu<==

==

Post Author: Krzysztof Bogusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *