Stand-up No Limits: Adam Van Bendler – Strach na wróble / 22 kwietnia

Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie…
Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają na spotkanie z jednym z najlepszych w Polsce specjalistą od śmiechu i dobrej zabawy!

Kto? Adam Van Bendler <==

Na scenie Adam Van Bendler – charyzmatyczny, sceniczny wulkan humoru z Trójmiasta. Jego historie oparte na własnych, życiowych błędach bawią do łez nawet największych smutasów. Relacje rodzinne, damsko-męskie czy nawet zwykła wizyta w sklepie, w przypadku Adama jest ciągiem sytuacyjnych żartów, opowiedzianych w mistrzowski sposób. Występował w najpopularniejszych programach TV.

Kiedy? 22.04 (niedziela) godz. 19:00
Gdzie? Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach / Tarnów
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu występu – jeśli jakieś zostaną!)
dostępne online na: standupbilety.pl <== oraz stacjonarnie w recepcji Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach – rezerwacja – 14 657 57 57.

Jesteście gotowi śmiać się cały wieczór?

Adam Van Bendler – powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego. Ale poczekajmy…

Serdecznie zapraszamy!

***Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.***

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *