Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza do wspólnego udziału w spływie kajakowym, który odbędzie się 17 czerwca bieżącego roku.

Tym razem będziemy odkrywać uroki rzeki Białej.
Zaplanowany odcinek: Gromnik -Tarnów (ok. 6 h).
Spokojny nurt w atrakcyjnych okolicznościach przyrody powinien skusić niejednego fana wodnego żywiołu, jak i każdej osoby, która chciałaby dopiero rozpocząć swoją przygodę z kajakarstwem 🙂.
W spływie może uczestniczyć każdy, kto nie boi się wody i chciałby spędzić aktywnie słoneczną sobotę (dobra pogoda zamówiona!) i nie posiada przeciwwskazań zdrowotnych. Osoby niepełnoletnie winny uczestniczyć w spływie pod nadzorem i opieką przynajmniej jednego rodzica.
Z racji na mocniej niż to miało miejsce w ubiegłym sezonie ograniczoną ilość miejsc, prosimy wstępnie zainteresowane osoby o nie zwlekanie z zapisami.
Koszt zaplanowanego wydarzenia wynosi 60 zł i obejmuje wypożyczenie kajaków oraz dojazd na miejsce startu, plus odbiór z miejsca zakończenia spływu i dowóz do Wierzchosławic.
Rezerwacji można dokonywać ostatecznie do dnia 15 czerwca – obowiązuje kolejność zgłoszeń) pod numerem tel. 14 657 57 57 lub bezpośrednio w recepcji Gminnego Centrum.

Informacje dodatkowe:
Każdy uczestnik spływu powinien odpowiednio się do niego przygotować i zabrać ze sobą odzież na różne warunki pogodowe, nakrycie głowy, odpowiednią ilość żywności i wody.
Warto pamiętać też o fakcie, że prawdopodobnie wszystko, co mamy na sobie, może przemoknąć 🙂.
Przed wyjazdem z domu można zastosować repelent na komary (w godzinach w których będziemy płynąć nie powinny nam jednak doskwierać), oraz koniecznie mocny filtr ochronny UV w przypadku słonecznej pogody.
Podczas spływu kategorycznie zabronione jest spożywanie alkoholu i środków odurzających. Osoby leczące się na różne dolegliwości powinny skonsultować się z lekarzem i o tym fakcie poinformować organizatora.

Udanej zabawy ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.