WYCIECZKA ROWEROWA NA PRZYWITANIE LATA

Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach ponownie zaprasza do udziału w rodzinnej wycieczce rowerowej.

Znów odwiedzimy leśne ostępy wierzchosławickich ścieżek i spędzimy pierwsze godziny lata aktywnie.

Do udziału w rajdzie zapraszamy całe rodziny. Możliwe uczestnictwo dzieci od 12 roku życia (pod opieką osoby dorosłej).

By wziąć udział w przejażdżce, wymogiem jest brak przeciwwskazań zdrowotnych, wcześniejsze zgłoszenie i przybycie na miejsce zbiórki sprawnym technicznie rowerem w myśl przepisów o ruchu drogowym. Warto też zadbać o prowiant na drogę (zwłaszcza wodę!) oraz odpowiednią odzież ochronną na zmienne warunki pogodowe (czapeczka z daszkiem, filtr UV, cienka kurtka).

Forma przejazdu będzie miała rekreacyjny charakter, dlatego też każda zainteresowana udziałem osoba poradzi sobie z tym niewielkim trudem :). Przewidziane są również postoje, podczas których będzie można rozprostować się i posilić.

Planowana długość i czas trwania przejazdu nie są sztywnie ustalone. Przewiduje się łącznie 2,5-3,5 godzin od startu do powrotu. Wycieczkę rozpoczniemy i zakończymy przed budynkiem Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach.

Zbiórka: 9.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zgłoszenia przyjmowane bezpośrednio w naszej recepcji lub telefonicznie pod numerem: 14 657 57 57.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.