„Opowieść Wigilijna” z Klubem Seniora „Przystań”

Klub Seniora „Przystań” zaprasza mieszkańców Gminy Wierzchosławice na premierę spektaklu „Opowieść Wigilijna”. Przedstawienie zostanie wystawione już w najbliższa niedzielę 7 stycznia o godz. 18.00 w auli Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach.  

– Widowisko teatralne „Noc Wigilijna” to kompilacja wątków znanych nam z „Opowieści wigilijnej” i „Igraszek z diabłem”. Ta krótka historia opowiada o tym, jak często nie dostrzegamy tego co najważniejsze, jak blisko nas jest to, czego najbardziej potrzebujemy – mówi Katarzyna Gurgul opiekunka grupy teatralnej, a równocześnie autorka scenariusza i reżyserka przedstawienia.

Po spektaklu zapraszamy na wspólne kolędowanie, by podkreślić magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Grupa teatralna Klubu Seniora Przystań z ogromnym zaangażowaniem przystąpiła do prac już w październiku. Seniorzy samodzielnie zadbali o stroje i scenografię. To kolejna premiera grupy teatralnej działającej przy Klubie Seniora i Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach.

Spektakl odbędzie się w auli Centrum Kultury Wsi Polskiej – 7 stycznia (niedziela) o godz. 18.00. Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod nr tel. 014 657 57 57. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia. Prosimy o przekazanie informacji swoim bliskim i znajomym!

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *