Lodowisko / godziny otwarcia w okresie ferii

Gminne Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Gminy Wierzchosławice w okresie ferii do korzystania z lodowiska zlokalizowanego obok kościoła parafialnego w Wierzchosławicach.  

Lodowisko czynne jest:

  • Od poniedziałku do piątku od 14.00 do 19.00.
  • w soboty i niedziele  od 13.00 do 20.00.

Zapraszamy na łyżwy (można również przynieść własne rolki lub wrotki – nasze lodowisko świetnie nadaje się do jazdy na nich). Oferta jest nie do pobicia. Godzinna jazda wraz z wypożyczeniem łyżew to wydatek niewielki – zaledwie 4 zł. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej propozycji – zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

Lodowisko jest stworzone z paneli syntetycznych i jazda po jego tafli różni się od jazdy po tradycyjnych taflach lodowych.

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Od dziecka wpaja się nam, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i jest w tym z pewnością bardzo dużo prawdy. Niestety coraz częściej przedkłada się nad aktywny wypoczynek leżenie przed telewizorem na kanapie, najlepiej z jakąś kaloryczna przekąską pod ręką. To trzeba zmienić – z pewnością każdy znajdzie dla siebie dyscyplinę, której uprawianie będzie sprawiało mu radość i frajdę.  Sport można uprawiać w każdym wieku. O tym powinni pamiętać i młodzi i nieco starsi!

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *