Konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną

Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza mieszkańców Gminy Wierzchosławice do udziału w konkursie plastycznym na najładniejszą kartkę wielkanocną. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Wierzchosławice – Zbigniew Drąg.

Dużymi krokami zbliża się wiosna, a i święta Wielkanocne coraz bliżej… Czas szybko ucieka i dlatego już dzisiaj warto zająć się przygotowaniami do udziału w konkursie na kartkę wielkanocną! Konkurs to bowiem zachęta do tego by mieszkańcy wykorzystali własne umiejętności plastyczne by sprawić radość swoim bliskim. Najlepszy prezent dla rodziny i przyjaciół – to kartki przygotowane własnoręcznie. W okresie Wielkiej Nocy bardzo ważne jest dobre słowo i pamięć o drugim człowieku – a do przekazania tego kartki wielkanocne są idealne.

Tematyka prac plastycznych powinna być związana z polskimi tradycjami obchodzenia Świąt Wielkiej Nocy. Motywem przewodnim konkursu jest hasło „Tradycje i obrzędy w moim domu”. Najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawami materiałów plastycznych.

Składanie prac w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu – e-mail: kultura@ckwp.pl, a także pod numerem telefonu 14 657 57 57. Prace należy składać do 3 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w załączonym Regulaminie.

Konkurs plastyczny Wielkanoc Regulamin <==

Post Author: Mateusz Muniga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *