Konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną

Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza mieszkańców Gminy Wierzchosławice do udziału w  kolejnej edycji konkursu plastycznego na najładniejszą kartkę wielkanocną. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Wierzchosławice – Zbigniew Drąg.

Wiosna już za oknem, a do Świąt Wielkanocnych zostało tylko kilka dni… Czas szybko ucieka i dlatego już dzisiaj warto zająć się przygotowaniami do udziału w konkursie na kartkę wielkanocną! Konkurs to bowiem zachęta do tego by mieszkańcy wykorzystali własne umiejętności plastyczne by sprawić radość swoim bliskim. Najlepszy prezent dla rodziny i przyjaciół – to kartki przygotowane własnoręcznie. W okresie Wielkiej Nocy bardzo ważne jest dobre słowo i pamięć o drugim człowieku – a do przekazania tego kartki wielkanocne są idealne.

Tematyka prac plastycznych powinna być związana z polskimi tradycjami obchodzenia Świąt Wielkiej Nocy. Motywem przewodnim konkursu jest hasło „Tradycje i obrzędy w moim domu”. Najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawami materiałów plastycznych.

Składanie prac w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu – e-mail: kultura@ckwp.pl, a także pod numerem telefonu 14 657 57 57. Prace należy składać do 4 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w załączonym Regulaminie.

KonkursplastycznyWielkanoc2018 <==

Post Author: Dominika Ramian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *