Ireneusz Krosny – Mowa Ciała

 

Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza na kabaret Ireneusza Krosnego – Teatr jednego mima

17 października , godz. 19.00 – Atrium GCK.

MOWA CIAŁA to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza Krosnego. Program artysty składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima – jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma, itd. Poza tym możemy się sporo wiedzieć o tym, co mówią nasze własne ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

Zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych wejściówek pod nr. tel. 14 6 57 57 57. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce ilość miejsc na imprezę ograniczona! – decyduje kolejność zapisów oraz obiór bezpłatnych wejściówek z recepcji GCK.

W dniu imprezy przed wejściem na aulę każda osobą posiadająca bilet wstępu będzie poproszona o uzupełnienie ankiety o stanie zdrowia. Obowiązkowo prosimy zabrać ze sobą maseczki zasłaniające nos i usta!

Uwaga! Spektakl realizowany w pełnym reżimie sanitarnym dotyczącym żółtej strefy!

Post Author: Marta Strączyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *