Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór ostrego żartu: Stand-up

16 marca 2018 @ 19:00 - 22:00

15zł- 20zł

Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza w piątek 16 marca 2018 r. o godz. 19.00 na „Wieczór ostrego żartu: TYLKO DLA DOROSŁYCH!”. Stand-up to znana na całym świecie forma rozrywki, a od kilku lat również w Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Podstawową zasadą stand-upu jest brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. By o tym wszystkim opowiedzieć potrzebne jest poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością. A tego na pewno nie zabraknie! Gwarantowane 2 godziny dobrej zabawy!

Stand-up w najlepszym wykonaniu zaprezentują:

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jedyny w swoim rodzaju biskup bez święceń. Na co dzień uśmiecha się rzadziej, niż deszcz pada na pustyni Gobi (roczna amplituda opadów wynosi 50-200 ml), a jednak na scenie potrafi być śmieszny. Uwielbia zamęczać ludzi całkowicie zbędnymi ciekawostkami (patrz nawias powyżej). Na szczęście podczas występu mówi o rzeczach bardziej przyziemnych – takich jak ściema w reklamach, podróże i problemy, jakie mogą wyniknąć ze zwykłej wycieczki do Castoramy. Prowadzi bloga oraz kanał na Youtubie. Występował w grupie AD HOC i kabarecie PUK (z którym zaliczył kilkanaście realizacji telewizyjnych). Jest jednym z nielicznych polskich komików, którzy grają też po angielsku i poza granicami kraju (na razie był w Budapeszcie i Berlinie ?

Ipkis niepoprawny politycznie, bezkompromisowy i energetyczny wulkan. Swoimi niebanalnymi przekonaniami zdobył przekonanie nielicznych liczących się wśród licznych. Po jego występie świat może się wydawać inny i zdecydowanie śmieszniejszy. 
Zagra swój świeżutki premierowy materiał… jesteście na to gotowi?

Prowadzi: 
Wojtek Mistarz. Człowiek wielu talentów: Komik, raper i… ratownik medyczny. Już sama ta mieszanka wydaje się dość zabawna… a o czym gada to już musicie posłuchać!

OPEN MIC: Masz ochotę przetestować swoje nowe żarty, napisz do Ipkisa lub Wojciech Wjt Mistarza.

16 marca 2018 – Centrum Kultury Wsi Polskiej (Wierzchosławice 39a, restauracja w podziemiach)

Bilety

Liczba miejsc jest ograniczona (tylko 70 miejsc). Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów oraz zapisy w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach, a także pod numerem telefonu 14 657 57 57.

Bilety w przedsprzedaży: 15 zł. W dniu imprezy: 20 zł.

Sprzedaż elektroniczna – bilet na komórkę <==

Szczegóły

Data:
16 marca 2018
Czas:
19:00 - 22:00
Koszt:
15zł- 20zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Gminne Centrum Kultury
Telefon:
14 657 57 57

Miejsce

Gminne Centrum Kultury
Wierzchosławice 39a
Wierzchosławice, małopolskie 33-122 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 657 57 57
Strona internetowa:
www.kultura.wierzchoslawice.pl