Adres:

33-122, Wierzchosławice 39a

Telefon:

14 657 57 57

Zapraszamy na zajęcia fitness od 1 października – środa

 Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na energetyczne zajęcia fitness. To świetna okazja, aby zadbać o kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie w miłej atmosferze.

👉 Regularne treningi 👉 Profesjonalna instruktorka

👉 Ćwiczenia dla każdego, bez względu na wiek i poziom zaawansowania

 Miejsce: Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach 🕒 Termin: każda ŚRODA, godzina 19.00 – ❗UWAGA❗ Zajęcia startują od 1 października ❗ Przyjdź i dołącz do nas – z nami ruch to przyjemność❗

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.