28-29 lipca / XIV Memoriał Franciszka Tumana

W najbliższą sobotę i niedzielę (28-29 lipca) od godz. 14 do późnych godzin wieczornych mieszkańcy Gminy Wierzchosławice będą mogli się bawić podczas festynu sportowo-rekreacyjnego jaki odbędzie się na boisku sportowym w Wierzchosławicach. To również lokalne święto sportu – równolegle będzie odbywał się XV Memoriał im. Franciszka Tumana.

Organizatorzy zaplanowali ciekawy program, który pozwoli dobrze bawić się całym rodzinom – przygotowano szereg konkurencji i konkursów z nagrodami. Dużo emocji dostarczą z pewnością rozgrywki w ramach Memoriał im. F. Tumana – na boisku do piłki nożnej zobaczymy zmagania starszych i młodszych piłkarzy, rozegrany zostanie mecze oldbojów; odbędą się turnieje siatkówki i koszykówki oraz konkurs rzutów. Swój sprzęt ratowniczo-gaśniczy zaprezentują strażacy z Wierzchosławic Wieczorem mieszkańcy będą mogli potańczyć do późnych godzin przy muzyce na żywo.

PROGRAM XIV Memoriału Franciszka Tumana

Sobota 28 lipca
Godz. 14.30-17.00 Blok sportowy—Otwarty turniej piłki plażowej siatkowej; Konkurs rzutów do kosza; Rzut lotką do tarczy

Godz. 17.00 Mecz piłki nożnej Wierzchosławice-Ostrów vs. Gosławice o Pucha Przewodniczącego Rady Gminy

Godz. 14.30-18.00 – Blok animacji dla dzieci (gry i zabawy z animatorami – malowanie twarzy, balony, stoiska animacyjne)

Godz. 14.00-18.00 – Blok sportowy dla dzieci (gry i zabawy sportowe z animatorami sportu rodzinny turniej sportowy – pokazy fitness, rodzinny bieg po zdrowie)

Godz. 16.30-17.00 – Prezentacja wyposażenia strażackiego oraz samochodu bojowego OSP Wierzchosławice.

Godz. 19.30-24.00 – Zabawa taneczna – Dyskoteka pod gwiazdami z Zespołem „One Man Show”

 

Niedziela 29 lipca
Godz. 13.00-17.00 Blok sportowy z udziałem drużyn młodzieżowych LKS Wierzchosławice-Ostrów

Godz. 17.00 Mecz Oldbojów o puchar Wójta Gminy Wierzchosławice (Drużyna Urzędu Gminy Wierzchosławice kontra LKS Wierzchosławice)

Godz. 14.00-18.00 – Blok animacji dla dzieci (gry i zabawy z animatorami – konkursy plastyczne, mega bańki mydlane, malowanie twarzy, balony, stoiska animacyjne)

Godz. 14.00-18.00 – Blok sportowy dla dzieci (gry i zabawy sportowe z animatorami sportu – konkurs rzutów do tarczy, rodzinny bieg po zdrowie, rodzinny turniej sportowy)

Godz. 18.00-18.45 – Koncert zespołu Lost Minds

Godz. 19.00-22.00 – Zabawa taneczna – Dyskoteka pod gwiazdami z Zespołem „One Man Show”

 

Organizatorzy pikniku:

LKS Jutrzenka Wierzchosławice-Ostrów
Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach

Post Author: MP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *