Kursy językowe dla dzieci i dorosłych w Wierzchosławicach

Trwają zapisy na nową edycję kursu języka angielskiego w Centrum Kultury w Wierzchosławicach. W nadchodzącym roku szkolny zajęcia będą prowadzone przez lektorów ze Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua w Tarnowie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców naszej Gminy do podnoszenia swoich umiejętności.

Spotkanie organizacyjne zaplanowano na poniedziałek 25 września (godz. 17.30) – podczas którego zostaną ustalone dni i godziny zajęć. Podział na grupy poprzedzi test umiejętności językowych.

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua działa na rynku od 1991 roku, a jej tarnowski oddział od 2011 r. W tym czasie pomogła tysiącom kursantów, wspierając ich pasję i rozwój. W Profi-Lingua kursanci zdobywają nowe kompetencje językowe poprzez metodę komunikatywną. To gwarancja nie tylko że kursant nauczy się pisać i czytać, ale przede wszystkim rozmawiać bez skrępowania. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – słuchacze osiągają wysoką zdawalność na egzaminach. 

Zapewniamy miłą atmosferę oraz odpowiednie tempo nauki. Zajęcia będą się odbywać w małych – około 8 osobowych grupach.

Częstotliwość zajęć:
– dzieci 2×45 minut,
– dorośli 1 x 90 minut.

Cennik:
– dzieci – 70 zł za miesiąc – płatne do 10 każdego miesiąca
– dorośli – 80 zł za miesiąc – płatne do 10 każdego miesiąca

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Kultury w Wierzchosławicach tel. 14 657 57 57 lub z biurem Profi-Lingua w Tarnowie przy ul. Rybnej 5 (tel. 721-221-229).

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: Krzysztof Bogusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *